Vypratanie pivníc

S hodinovým manželom je  všetko hračka . IDEÁLNA MOŽNOSŤ ako využiť hodinového manžela na vypratanie pivnice . Páni všetko ochotne vynosili, roztriedili a odviezli kde bolo treba. Rýchlo a hlavne s úsmevom. Ďakujeme.

Slavik Jaroslav

Zostavenie skrine

Odporúčam všetkým služby p. Halača. Mne po zakúpení ochotne skriňu doviezol, vyniesol a kvalitne poskladal. Ma príjemné vystupovanie, je spoľahlivý, dochvíľny, pracuje čisto. Veľmi pekne ďakujem.

Salatova

Maľovanie

Chcem vám moc poďakovať za skvelú prácu pri maľovaní. Bola odvedená profesionálne, pozakrývali mi nábytok, premiestnili ho, omaľovali podľa požiadaviek a nakoniec po sebe upratali. Určite v budúcnosti ich služieb využijem.

Svrček Miroslav

 

Vybúranie a montáž okien

Ďakujem za perfektne odvedenú prácu pri vybúraní starých okien a montáži nových okien. Neuveriteľne po sebe poupratovali a odviezli súčasne všetok odpad. Môžem odporúčať .

Rodina Kuljovska

 

Pripojenie Lustra

Najprv som sa sám skoro pozabíjal s pripojením lustra k stropu. Keď som mal vlasy plne omietky, zavolal som  tohto výborného remeselníka. Pre neho zapojenie svietidlá bolo hračkou. Je naozaj dobrý.

Ján Švec

 

Sekanie záhrady

Využil som služieb hodinového manžela sekanie záhrady cca 600 m2 . Som veľmi spokojný s ochotou a profesionálnym prístupom. Všetko potrebné si priviezli so sebou aj pohonné hmoty. Vrelo odporúčam.

Ďurčan

stavebne-prace elektromalovanie-zilina-boxmontaz-podlah-obkladovokna-dvereupratovacie-prace 5